NVMCs medlemmer er spredt geografisk ut over hele landet. I mange byer og regioner har medlemmene formet lokalavdelinger. Disse avdelingene drives på forskjellige vis. Noen er godt organisert, med eget styre og regnskapsførsel, andre kommer bare sammen til en kopp kaffe og kanskje en kjøretur i ny og ne.

Felles for dem alle er at de tar hånd om interessen for hobbyen på lokal basis. Et oppmøte på lokalavdelingsmøtet kan gi nye impulser og verdifulle kontakter i et restaureringsarbeid. Møtene annonseres i Sidevogna eller man kan henvende seg til kontaktpersonen for avdelingen.

Noen avdeling har også egen nettside med oversikt over aktiviteter.


NVMC Avd. Arendal

Styret jobber med å få på plass kontaktperson i avdelingen.

NVMC Avd. Elverum og Våler
Renate Berntsen Midtlie
Lykkjegutua 42
2415 HERADSBYGD
957 66 458
 lrenateb@online.no

NVMC Avd. Finnmark
Snorre Sundquist
Fuglenesveien 43
9601 HAMMERFEST
915 45 263
snorre.sundquist@gmail.com

NVMC Avd. Follo Jern og Skrot
Øivind Fengås
Sira Sigurds gate 3
1809 ASKIM
follojernogskrot@gmail.com
Nettside: http://follojernskrot.blogspot.no/

NVMC Avd. Fosen
Robin Johan Ramsø
Vorvikveien 7
7100 RISSA
920 60 875
nvmc.fosen@gmail.com

NVMC Avd. Gjøvik og Omegn
Erik Olsen
Ringsakerveien 1520
2390 Moelv 
917 57 726
nvmcgjovik@outlook.com
Nettside: http://nvmc-gjovik.123hjemmeside.no/225813428


NVMC Avd. Haugaland

Styret jobber med å få på plass kontaktperson i avdelingen.

NVMC Avd. Harstad

Arnt Johan Pedersen
Liaveien 38 
9402 HARSTAD
913 06 331
ajpede@frisurf.no

NVMC Avd. Kongsberg
Gunnar Tveten
Lurdalsveien 435
3614 KONGSBERG
950 34 820
gunnar.tveten@outlook.com


NVMC Avd. Lofoten
Boy-Asle Markussen
Solstranda 58
8370 Leknes
90687505
boyasle@online.no

NVMC Avd. Motorsport
Jan Norsted
Storgata 28
1531 MOSS
917 26 531
motorjannor@gmail.com


NVMC Avd. Narvik / Victoriahavn
Jørn Bergvill
Blomvikveien 16 B
8516 NARVIK
916 76 941
jbergvil@online.no


NVMC Avd. Nedre Glommen
Hans Øyvind Borgen
Høysandtoppen 6
1747 SKJEBERG
913 63 690
ha-borge@online.no

NVMC Avd. Nikkel og Karbid
Bjørn Austad Hvaleby
Hvalebygutua 7
2750 GRAN
969 02 361
 bjorn.hvaleby@gmail.com

NVMC Avd. Nordmøre
Styret jobber med å få på plass kontaktperson i avdelingen.


NVMC Avd. Oslo
Kim Jarre
Fjordveien 3D
3490 KLOKKARSTUA
930 71 450
kim.jarre@gmail.com
Nettside: http://nvmc-oslo.blogspot.no/

NVMC Avd. Rana Veteran MC Club
Gerd Helen Eliassen
Svenskveien 463
8610 MO I RANA
975 97 344
gerd.eliassen@hotmail.com


NVMC Avd. Rauma
Frank Robert Solheim
6387 VÅGSTRANDA
481 13 181
frank@romsdalbygg.no 


NVMC Avd. Romsdalshalvøya
Bjørn Tore Røshol
Sørsidevegen 571
6445 MALMEFJORDEN
907 29 577
btroshol@gmail.com


NVMC Avd. Røros
Rolf Ophus
Henrik Grønns vei 13
7374 RØROS
72 41 22 93
rolf-ophus@roros.net

NVMC Avd. Senjen Stift
Dag Magne Hellemo
Grasmyrbotn
9303 SILSAND
456 01 374
dag.magnum@gmail.com


NVMC Avd. Stjørdal Veteran MC Club
Reimund Geving
Kongshaugvegen 14
7513 Stjørdal
92242100Æ\
reimund@geving.no
svmc.stjordal@gmail.com
Nettside: http://svmc.no

NVMC Avd. Sunnhordland
Øystein Sørli
Bjellandsvegen 71
5411 STORD
930 11 571
oystein.sorli@yahoo.com


NVMC Avd. Sunnmøre
Bernhard Øyangen
Lingehaugane 1
6006 ÅLESUND
900 66 094
bernhard@oyangen.no

NVMC Avd. Sør-Rogaland
Kjetil Fuhr
Andaveien 8, 4353 KLEPP STASJON
906 63 044
kjetil.fuhr@gmail.com
Nettside: http://nvmc-rogaland.no/


NVMC Avd. Trondheim

Jostein Alseth
Øvre Kristianstensgate 1B
7014 TRONDHEIM
952 04 040
joalseth@frisurf.no
Nettside: http://www.nvmc-trondheim.com

 

NVMC Avd. Rakkestad/Degernes
Kjell Sververmoen
Førrisdalveien 418
1892 DEGERNES
480 35 377
bodil.sververmoen@hotmail.no


NVMC Avd. Vestfold
Stig Torbergsen
414 93 780
stigtorb@hotmail.com

Medlemsmøter første torsdag
i måneden, kl. 18.00 på Furulund Kro

 

NVMC Avd.Orkla
Henry Arnfinn Vangsberg
Rennebuskogen 663
7397 RENNEBU
911 68 202
henryav@halden.net